Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o.

tel. 58-555-16-66, 58-555-16-67

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół Ekspertów Finansowych AUDITORZespół Ekspertów Finansowych Auditor Sp. z o.o. powstał w 1992 r. jako spółka prawa handlowego i został wpisany przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 914. Jesteśmy jedną z większych firm audytorskich na Wybrzeżu.

W rankingu firm audytorskich w Polsce,

który ukazał się w dzienniku Rzeczpospolita 17 kwietnia 2018 roku, Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o. został sklasyfikowany na 33 miejscu spośród wszystkich firm audytorskich działających w Polsce. W zestawieniu sporządzonym według przychodów z audytu uplasowaliśmy się na miejscu 35.

Udziałowcami spółki są w 100% krajowe osoby fizyczne - biegli rewidenci.

Przeprowadzamy badania sprawozdań jednostkowych, łącznych i skonsolidowanych, sporządzanych zgodnie z ustawą o rachunkowości lub Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczosci Finansowej, przedstawiając po zakończeniu badania opinię oraz raport (takze w języku angielskim lub niemieckim) wedlug zasad określonych w ustawie o rachunkowości oraz normach wykonywania zawodu biegłego rewidenta. Zgodnie z ustawą o biegłych rewidentach i ich samorządzie od początku naszej działalnosci firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Siedzibą naszej firmy od momentu powstania do 2000 roku był Gdańsk, obecnie nasze biuro mieści się w Sopocie. Aktualnie zatrudniamy 7 biegłych rewidentów badających sprawozdania finansowe oraz kilkanaście osób w charakterze asystentów do badań sprawozdań finansowych. Wszystkie zatrudnione przez nas osoby posiadają wyzsze wykształcenie ekonomiczne lub kontynuują naukę w szkołach wyższych.

Ponadto zatrudniamy specjalistów dla ściśle określonych zadań (udział w przeprowadzanych badaniach sprawozdań finansowych, wykonanie analiz, ocen prowadzonych rachunkowości przez podmioty gospodarcze, wycena przedsiębiorstw itp.). Równocześnie stale prowadzimy aplikacje dla kandydatów dla bieglych rewidentów. W okresie istnienia naszej firmy należy stwierdzić stały jej rozwój i to zarówno biorąc pod uwagę wielkość osiąganych przychodów jak i ilość zbadanych podmiotów.

Praktyki

Praktyki Studentom (IV i V roku) studiów ekonomicznych (preferowane kierunki związane z rachunkowością) oferujemy płatną 1-miesięczną praktykę w biurze rachunkowym.  

Kontakt: rekrutacja@auditor.sopot.pl

 

Asystenci biegłego rewidenta

Asystenci biegłego rewidentaZapraszamy również do współpracy osoby mające doświadczenie w pracy w charakterze asystentów biegłych rewidentów.

Kontakt: rekrutacja@auditor.sopot.pl

Początek strony