Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o.

tel. 58-555-16-66, 58-555-16-67

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

b rachunkoweObok działalności podstawowej prowadzimy ewidencję księgową dla niewielkich firm, prowadząc księgi handlowe w formie biura rachunkowego. Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości według ustawy o rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, w języku polskim lub angielskim. Prowadzimy również podatkowe księgi przychodów i rozchodów.

W ramach usługi prowadzenia ksiąg handlowych oferujemy następujące usługi:

 

  • prowadzenie ksiąg handlowych (przy pomocy programu Symfonia Finanse i Księgowość),

  • terminowe sporządzanie list płac i innych związanych z nimi czynności,

  • sporządzanie comiesięcznych deklaracji ZUS (DRA), obliczenia zaliczek do podatku dochodowego od osób fizycznych i deklaracji rocznych (PIT-4R),
     
  • obliczanie i sporządzanie comiesięcznych deklaracji do podatku VAT (VAT-7), obliczanie zaliczek do podatku dochodowego od osób prawnych,

  • sporządzanie dodatkowych raportów (wymaganych przez udziałowców – np. wydruki bilansu i rachunku zysków i strat na koniec kwartału),

  • doradztwo podatkowe w sprawach bieżących (poziom podstawowy – dotyczy spraw związanych z przekazywanymi dokumentami),

  • sporządzanie sprawozdania finansowego na zakończenie roku obrotowego (dodatkowe wynagrodzenie równe stawce miesięcznej) wraz z rozliczeniem podatku dochodowego od osób prawnych (CIT-8).

Praktyki

Praktyki Studentom (IV i V roku) studiów ekonomicznych (preferowane kierunki związane z rachunkowością) oferujemy płatną 1-miesięczną praktykę w biurze rachunkowym.  

Kontakt: rekrutacja@auditor.sopot.pl

 

Asystenci biegłego rewidenta

Asystenci biegłego rewidentaZapraszamy również do współpracy osoby mające doświadczenie w pracy w charakterze asystentów biegłych rewidentów.

Kontakt: rekrutacja@auditor.sopot.pl

Początek strony