Działalność Audytorska
Podstawową naszą działalnością jest prowadzenie badań sprawozdań finansowych - stanowi to około 70% osiąganych rocznych przychodów. Badamy rocznie ponad 80 przedsiębiorstw, w większości w województwie pomorskim, jak również na terenie całego kraju.
Link
Szczegóły oferty:
Prowadzimy ewidencję księgową dla niewielkich firm, prowadząc księgi handlowe w formie biura rachunkowego. Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości według ustawy o rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, w języku polskim lub angielskim.
Biuro rachunkowe
Link
Szczegóły oferty:
Doradztwo Podatkowe
Świadczymy usługi doradztwa podatkowego (opinie i interpretacje w zakresie stosowania prawa podatkowego), świadczymy równiez stałe usługi doradztwa polegającego na współpracy w zakresie interpretacji przepisów dotyczących rozwiązań finansowych, księgowych i podatkowych.
Link
Więcej
...

home onasZespół ekspertów finansowych Auditor

Zespół Ekspertów Finansowych Auditor Sp. z o.o. powstał w 1992 r. jako spółka prawa handlowego i został wpisany przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 914.

Jesteśmy jedną z większych firm audytorskich na Wybrzeżu.

 

Dowiedz się więcej ...

 

Działalność audytorska:

Podstawową naszą działalnością jest prowadzenie badań sprawozdań finansowych - stanowi to około 70% osiąganych rocznych przychodów.


Badamy rocznie ponad 80 przedsiębiorstw, w większości w województwie pomorskim, jak również na terenie całego kraju.

kpir

Biuro rachunkowe:

Prowadzimy ewidencję księgową dla niewielkich firm, prowadząc księgi handlowe w formie biura rachunkowego.

Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości według ustawy o rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, w języku polskim lub angielskim.

ksiegi rachunkowe

Doradztwo podatkowe:

Świadczymy usługi doradztwa podatkowego (opinie i interpretacje w zakresie stosowania prawa podatkowego).

Świadczymy równiez stałe usługi doradztwa polegającego na współpracy w zakresie interpretacji przepisów dotyczących rozwiązań finansowych, księgowych i podatkowych.

Działalność audytorska

Działalność audytorska

Podstawową naszą działalnością jest prowadzenie badań sprawozdań finansowych - stanowi to około 60% osiąganych rocznych przychodów.

 

Dowiedz się więcej

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Obok działalności podstawowej prowadzimy ewidencję księgową dla niewielkich firm, prowadząc księgi handlowe w formie biura rachunkowego. Oferujemy prowadzenie ...

 

Dowiedz się więcej


Doradztwo podatkowe

doradztwo podatkowe

W ramach innych działalności świadczymy usługi doradztwa podatkowego (opinie i interpretacje w zakresie stosowania prawa podatkowego), świadczymy również ...

 

Dowiedz się więcej

Due diligence

Due diligence

Przed zakupem udziałów i akcji lub przedsiębiorstw na zlecenie osób prawnych lub fizycznych sporządzamy w zakresie finansowym analizę typu due diligence ...

 

Dowiedz się więcej

 

Dlaczego warto z nami współpracować:

Działamy od 1992 roku

Badamy rocznie ponad 80 przedsiębiorstw

Jesteśmy jedną z większych firm audytorskich na Wybrzeżu

Jesteśmy uznani w Polsce

 

W rankingu firm audytorskich w Polsce, który ukazał się w dzienniku "Rzeczpospolita" 27 lutego 2013 roku, Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o. został sklasyfikowany na 27 miejscu spośród wszystkich firm audytorskich działających w Polsce.

Początek strony